Prvakinje BiH, košarkašice Play off-a večeras su u Banja Luci stigle do nove pobjede u Ligi 11. Izabranice Gorana Loje bile su uvjerljive protiv Mladog Krajišnika i na kraju slavile rezultatom 78:55, u utakmici 19. kola Prvenstva BiH za žene.
Trijumf su upisale i Banovićanke, koje su na domaćem terenu savladale banjalučke Orlove sa 76:62.
Čelik je još sinoć slavio u Tuzli nad ekipom Jedinstva sa 87:78, dok su preostale dvije utakmice 19. kola zakazane za sutra.
Željezničar će od 18.00 časova u Sarajevu odmjeriti snage sa Brčankom, a u istom terminu svoj meč če u Ugljeviku odigrati Rudar Sport i Impuls.
U ovom kolu slobodna je ekipa Slobode.
basket.ba


