HomeBhbasketPlay-off pobijedio Malene, Banovićanke bolje od Orlica

Play-off pobijedio Malene, Banovićanke bolje od Orlica

Prvakinje BiH, košarkašice Play off-a večeras su u Banja Luci stigle do nove pobjede u Ligi 11. Izabranice Gorana Loje bile su uvjerljive protiv Mladog Krajišnika i na kraju slavile rezultatom 78:55, u utakmici 19. kola Prvenstva BiH za žene.

Trijumf su upisale i Banovićanke, koje su na domaćem terenu savladale banjalučke Orlove sa 76:62.

Čelik je još sinoć slavio u Tuzli nad ekipom Jedinstva sa 87:78, dok su preostale dvije utakmice 19. kola zakazane za sutra.

Željezničar će od 18.00 časova u Sarajevu odmjeriti snage sa Brčankom, a u istom terminu svoj meč če u Ugljeviku odigrati Rudar Sport i Impuls.

U ovom kolu slobodna je ekipa Slobode.

basket.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije