Aktuelne prvakinje BiH, košarkašice Play off-a i dalje su jedina neporažena ekipa u Prvenstvu BiH za žene. Sarajke su danas savladale ekipu Slobode iz Novog Grada rezultatom 90:62, u utakmici 12. kola Lige 11.
U drugom meču ovog kola koji je odigran danas, Orlovi su opravdali ulogu favorita i slavili nad ekipom Impulsa rezultatom 96:70.
Sinoć su Zeničanke bile uvjerljive u Ugljeviku i savladale Rudar Sport sa velikih 67:26, dok su Banovići bili bolji od Mladog Krajišnika i slavili rezultatom 94:61.
Utakmica između Željezničara i Jedinstva je odložena, a novi termin odigravanja ovog meča biće naknadno određen.


