U finišu utakmice sa Slobodom košarkaše Radnika je izdao šut, što je priznao i trener Branislav Vićentić. No, Sloboda je vodila svih 40. minuta i uspjela sačuvati prednost mada su opasno visili iznad provalije.
Na kraju su ostvarili pobjedu, a ove dvije momčadi će se i u Ligi za opstanak sastajati i vjerovatno voditi ovakve neizvijesne bitke.
Pogledajte finiš utakmice Radnika i Slobode.
V.Bo


