HomeBhbasketWoman basketPoraz Orlica na startu WABA lige

Poraz Orlica na startu WABA lige

Košarkašice Orlova porazom na domaćem terenu su počele novu sezonu u WABA ligi.

Banjalučanke su bile slobodne u prvom kolu , a u utakmici drugog kola bolje od njih večeras su bile aktuelne šampionke regionalnog takmičenja košarkašice Celja koje su ostvarile ubjedljiv trijumf 54:88 (10:26,12:17,17:19,15:26)

Maja Uranker sa 14 poena i Lea Bartelme sa 13 poena predvodile su Celje do druge pobjede u VABA ligi. Leticija Seareš je dala 12, a Anđela Demirović je imala 11 poena i 11 skokova. Kod Orlova kapiten Aleksandra Mužević bila je najefikasnija sa 18 poena, Dragana Domuzin upisala je 12 poena uz 10 skokova.

Izvor: www.kosarka24.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije