Prilikom posljednjeg testiranja, nijedan igrač NBA lige nije imao pozitivan test.
Virus korona je paralisao svijet i zaustavio sva sportska dešavanja, ali nam se sport polako vraća.
Već krajem jula odigrat će se prva NBA utakmica, pošto će se sezona nastaviti u Orlandu, gdje su trenutno svi igrači smješteni u “Dizni svijet” kompleksu.
Kako prenose američki mediji, nijedan igrač nije bio pozitivan na posljednjim testiranjima, tačnije, još od 13. jula. Nedavno se pojavila informacija da je Pet Konaton, igrač Milvoki Baksa, zaražen, ali se to desilo prije 13. jula. On nije u Orlandu s ekipom i priključit će im se tokom narednih nekoliko dana.
B92.net


