HomeEntitetske ligeHBPrskalo i Barbarić predvodili Student protiv mladih Plemića

Prskalo i Barbarić predvodili Student protiv mladih Plemića

Košarkaši SKK Studenta s uspjehom su apsolvirali u drugi meč u Ligi KS HB. Oni su večeras u dvorani na Bijelom Brijegu uvjerljivo svladali mladu momčad HKK Zrinjski 2 sastavljenu uglavnom od juniora bivšeg prvaka Bosne i Hercegovine rezultatom 85:65.

Utakmica je u prvom poluvremenu bila rezultatski izuzetno zanimljiva, sve dok su mladi košarkaši Zrinjskog parirali iskusnijim Studentima koji su pri odlasku na veliki odmor imali samo dva poena viška.

U drugom poluvremenu se razigrala nominalno gostujuća ekipa Studenta. Momci Samira Lerića zaigrali su odgovornije u napadu te sigurnije u obrani te su taj dio igre dobili s 24:7 te je pri ulasku u posljednji period pobjednik bio već praktički riješen.

Do kraja utakmice igralo se koš za koš te je na kraju završeno s okruglih 20 poena prednosti za Student.

Marko Prskalo i Mario Barbarić s po 18 koševa predvodili su Student a odličan je bio i Kuzman sa 16 poena. Kod mladih Plemića 14 koševa zabio je Omar Pajić a 12 je dodao Denis Halilčević.