Prvakinje Bosne i Hercegovine imaju novog trenera za nastavak takmičarske sezone.
“Ženski košarkaški klub Orlovi Banja Luka sa zadovoljstvom predstavlja našeg novog trenera – Ivana Simića . Ivan donosi sa sobom bogato iskustvo i strast prema košarci, te smo sigurni da će svojim znanjem i posvećenošću dodatno osnažiti naš tim. Njegova vizija i stručnost bit će ključni u našem cilju da ostvarimo vrhunske rezultate i dodatno podignemo kvalitet igre. Želimo Ivanu toplu dobrodošlicu u naš tim i sreću u predstojećim takmičenjima”, saopšteno je ŽKK Orlovi.
R-Bh


