Aktuelne prvakinje Bosne i Hercegovine, ŽKK Orlovi iz Banja Luke, od danas su bogatije za dvoje nove igračice. Riječ je o talentovanoj Danijeli Mitrović i iskusnoj Nataši Šobot.
Orlice, odnosno rukovodstvo kluba, u ljetnoj pauzi su iskoristili vrijeme za sklapanje što respektabilnijeg rostera s ciljem odbrane titule prvaka BiH, ali i što boljeg izdanja u regionalnoj WABA ligi.
TIA


