Goran Šehovac strateg Sparsa nakon utakmice protiv Rogaške, čestitao je ekipi iz Slovenije na pobjedi.
“Mislim da smo poklonili ovu pobjedu večeras. Nismo bili na nivou na kojem smo bili do sada, a to je ono čega sam se pribojavao. Bili smo čitavu utakmicu bez glave i bez repa, nije se znalo ko šta radi, što je ono osnovno. Ekipa Rogaške je vidjela da smo nervozni i da nismo povezani, iskusno su to iskoristili i priveli su utakmicu kraju u svoju korist. Sve čestitke Rogaški, a na nama je da izanaliziramo, da posložimo i da se vratimo na ono što smo radili do sada. Imamo kvalitet, ali večeras nismo imali potrebnu koncentraciju, a ni energija nije bila na nivou, što ekipa ne smije sebi da priušti,“ izjavio je Šehovac.
Spars je poražen na svom terenu 57:72.
K.L.


