Selektor Litvanije, Kazys Maksvytis nakon utakmice protiv Bosne i Hercegovine koja se sinoć odigrala u Vilniusu, donio je odluku koju je saopštio na press-konferenciji:
“Već sam sinoć lakše spavao, odlučio sam da se ne vraćam u Rusiju. Nisam mogao drugačije u takvoj situaciji. Ne idem u Perm, obavjestio sam čelnike kluba o tome i ostajem u Litvaniji. Svi ostali uslovi bit će naknadno razjašnjeni. Nešto ću platiti finansijski ili slično, ali to nema smisla. Spavao sam mirno”, rekao je Kazys Maksvytis.
R.BH


