HomeINObasketSvjetsko prvenstvoSelektor Litvanije: Ovo je naša najgora utakmica!

Selektor Litvanije: Ovo je naša najgora utakmica!

Kazys Maksvytis je govorio na konferenciji za medije nakon završetka četvrtfinalnog susreta FIBA Svjetskog prvenstva protiv Srbije.

Litvanije je pružila otpor samo u uvodnom periodu kada ih je služio šut za tri poena. Preostali dio susreta u potpunosti je pripao Srbiji koja je na kraju slavila rezultatom 87:68.

“Najgora utakmica na prvenstvu za nas. Nismo imali šansu da se oporavimo, mislim da je bolji tim danas pobijedio. Nedostatak emocija i energije koštao nas je koncentracije. Možda smo se previše potrošili u prethodnim danima. Srbija je bila mnogo bolja” – rekao je Kazys Makvytis.

Basketballsphere.com



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije