Košarkašice Play-offa upisale su ubjedljivu pobjedu na gostovanju u Banjaluci kod ekipe Orlova 89:63.
Nakon susreta košarkašice Gorana Loje samo za Bhbasket napravile su pobijednički “selfie” s Vrbasa.
Sarajke su trijumfom u gradu na Vrbasu upisale dvanaestu pobjedu u prvenstvu.
R.Bh


