Josip Sesar, trener Cibone, nakon pobjede protiv Crvene zvezde je istakao:
“Ne vjerujem da je itko u dvorani očekivao našu pobjedu. Kako je vrijeme prolazilo počeli smo se nadati. Povremeno smo dobro igrali zonu na koju se protivnik nije snalazio. Imali smo naravno i sreće, ali smo ju borbenošću izazvali i zaslužili”, govori Sesar i nastavlja:
“Imali smo velikih problema uoči susreta. Viroza Ljubičića i Smajlagića… Bundović se tek vraća nakon ozljede. Kapusta je uoči susreta morao dobiti injekciju zbog bolova u leđima. Koristio sam tako opet Majcunića i na poziciji 4. Veliko hvala i publici koja je poput nas sve više vjerovala u pobjedu. Crvena zvezda nam je ubacila samo 14 koševa u posljednjoj četvrtini. Ovo je veliki dan za mene i moje igrače.”, izjavio je Sesar.
Cibona je porazila Crvenu zvezdu rezultatom 85:81.
K.L.
Foto: Cibona/Marin Sušić


