Josip Sesar, trener Cibone nakon poraza od Mege je izjavio:
„Bit ću iskren, ne pamtim kad sam bio u Ciboni, a da se ovako loše igralo – i kao trener, ali i kao gledatelj ili sukomentator. Odigrali smo lošu utakmicu, mogu sada nabrajati razloge, ali bili smo nemoćni i nismo imali šanse. Kasnili smo na svakom košu i na svakoj rotaciji, a napadački smo izgledali neprepoznatljivo. Uvukao se neki nemir u momčad, vidi se da nam kemija nije dobra u ovom trenutku”, zaključio je Sesar.
K.L.


