HomeRegionalni basketABA ligaSesar iskren: ne pamtim kada je Cibona ovako loše odigrala!

Sesar iskren: ne pamtim kada je Cibona ovako loše odigrala!

Josip Sesar, trener Cibone nakon poraza od Mege je izjavio:

„Bit ću iskren, ne pamtim kad sam bio u Ciboni, a da se ovako loše igralo – i kao trener, ali i kao gledatelj ili sukomentator. Odigrali smo lošu utakmicu, mogu sada nabrajati razloge, ali bili smo nemoćni i nismo imali šanse. Kasnili smo na svakom košu i na svakoj rotaciji, a napadački smo izgledali neprepoznatljivo. Uvukao se neki nemir u momčad, vidi se da nam kemija nije dobra u ovom trenutku”, zaključio je Sesar.

K.L.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije