Bilo je nemoguće ne primijetiti stalnu komunikaciju trenera Cibone Josipa Sesara sa sucima tijekom utakmice u kojoj je njegova momčad u 4. kolu Lige za prvaka poražena od Zadra 93-76.
– Imam dojam da nismo puno utjecali na igru, ali kad pogledam utakmicu reći ću što je bilo. Mi se moramo pripremati za dalje jer nas već u subotu čeka nova utakmica sa Zadrom i to je to.
Na to nije bilo to jer je Sesara dočekalo novinarsko pitanje
– Dojam je da ste puno pričali sa sucima tijekom utakmice…
– To je dojam ili činjenica, uzvratio je kolegi Paulu Sarić Sesar.
– Pa i činjenica čak, potvrdio je novinar.
– Nisam tako stekao dojam, moram pogledati da bi komentirao.
Sarić je ustrajao:
– Znači to nije bilo namjerno da biste skinuli pritisak sa svojih igrača…
– Zbog čega? – pitao je Sesar.
– Rezultata, pobjede, poentirao je kolega iz Zadarskog lista.
– Rezultata, pritiska? Nama je rezultat bio gotov čim smo došli ovdje, zaključio je Sesar.


