Josip Sesar, nakon utakmice sa Partizanom je istakao:
“Partizan je veliki favorit, ekipa koja igra najbolju timsku košarku u ABA ligi, koji igra tako kako igra u Euroligi. Imali su neke nesrećne poraze, ali to je tim za fajnal-for. Naša idaje da bila da pokušamo da igramo dobro, u pojedinim trenucima to je čak i dobro izgledalo. Nikada ne mogu i neću biti zadovoljan porazom, ali drastična je razlika Partizana u odnosu na nas. Okrećemo se timovima koji su naš nivo, da pokušamo što prije da se rješimo tog stresa oko opstanka”, istakao je Sesar.
K.L.


