U prvoj utakmici posljednjeg kola ABA lige, sastali su se MZT i Cibona. Nakon utakmice govorio je Josip Sesar.
Posline utakmice u Skoplju, trener Cibone je rekao:
”Odigrali smo odlično prvo poluvrijeme, pogotovo drugu četvrtinu gdje smo dobro kažnjavali njihovu odbranu. Znao sam da će MZT bitia gresivniji u nastavku, pa sam tražio od igrača da igraju duže napade. Međutim, pali su pod uticaj atmosfere i pritisak rivala.
U trećoj dionici nismo napadački postojali ali sve je kretalo iz naše loše odbrane. Ostaje žal kada izgubiš samo jednu četvrtinu a doživiš poraz. Čestitke kolegi Nikoliću na pobjedi. Zahvalio bih se svima na sjajnom ponašanju ove sezone jer nama je ovo posljednja utakmica ove sezone.”


