Prvakinje Bosne i Hercegovine, ekipa Orlova sezonu u WABA ligi otvorile su pobjedom protiv ekipe Partizana rezultatom 71:67.
Najefikasnija u redovima Banjalučanki bila je Šobot sa 17 poena, Mužević je dodala 16, dok je Zorić uz 13 poena uz 11 skokova, Safiyah je također ubacila 13 poena.
Kod Partizana Marojević je ubacila 17, Boričić 13 i Miškić 12 poena.
R-BH


