Nataša Šobot, u novoj takmičarskoj sezoni prvenstva Bosne i Hercegovine nosit će dres Mladog Krajišnika iz Banjaluke.
Šobot je potpisala ugovor sa Malenim, koji u novoj sezoni ulaze sa ambicijama za plasman u play-off.
Bivša bh.reprezentativka je nastupala u karijeri za Rookie Banja Luka, Mladi Krajišnik, Igokea Aleksandrovac, Feniks, Orlovi i Kozara.
R.BH


