Nataša Šobot, košarkašica bh. viceprvaka ekipe Orlova pred gradski derbi sa Mladim Krajišnikom za portal BHbasket je istakla:
Utakmica sigurno neće biti lagana, jer to je gradski derbi. Mi ćemo dati svoj maksimum i fokusirati se na našu igru. Iz utakmice u utakmicu igramo sve bolje i nadamo se pobjedi. Kao i svaki susret, a posebno ovaj značit će nam podrška publike. Ovim putem pozivam naše navijače da dođu u što većem broju i budu naš šesti igrač”, izjavila je Šobot.
Gradski derbi u okviru bh.prvenstva za žene igra se u subotu u 18 sati.
I.Ar.


