Prvakinje BiH, košarkašice Orlova iz Banjaluke ostvarile su pobjedu u WABA ligi. Na svom terenu porazile su ekipu Požege rezultatom 108:75.
Najefikasnija igračica utakmice bila Šobot sa 31 poenom , kod Banjalučanki su istakle se još Mužević 25 i Safiyah sa 21 poenom.
U redovima gošći Trebinjka Kešeljević ubacila je 26, Hrmić i Uzelman ubacile su po 16 poena.
R-BH


