U privatnoj ligi sve je moguće. Ono što smo maločas vidjeli u Laktašima u drugoj polufinalnoj utakmici Superkupa je eklatantan dokaz toj tvrdnji.
Teo Čizmić, pomoćni trener Cedevite je na kraju treće dionice zabranio snimanje time-outa. No, nije se tu zaustavio nekadašnji “potrčko” u Jugoplastici, pa je još tablom udario u mikrofon.
Sramota! Hoće li reagovati rukovodstvo Aba lige? Mislimo da neće, jer, kako rekosmo, u privatnoj ligi sve je moguće.


