Nedavno smo pisali o najvišoj premiji za igrače koja je isplaćena u sezoni 2020/2021. Riječ je o iznosu od 17.000 KM.
Čekamo izvještaje istražnih organa koje smo obavijestili o tome pa da objavimo kompletnu informaciju sa eventualnim učesnicima transakcije.
Premiranje u sportu nije nedozvoljeno, pogotvo kada se stimuliše neko da igra bolje, da igra na pobjede. Međutim sporan je povod i razlog, sporna je tajnovitost i, kako nas izvještavaju naši čitatelji, što je premija uzeta, ali nije podijeljena.
Objavljujemo dio teksta koji je stigao u naš inbox, a u kojem se konkretno pominju akteri. No, imena i prezimena i nazive klubova za sada smo prekrili, ali je ovo dokaz da gdje ima dima ima i vatre.
TIA



