Gojko Sudžum i Tihomir Vranješ su novi košarkaši Vrijednosnica iz Osijeka, zvanično je objavio ovaj tim.
Gojko Sudžum i Tihomir Vranješ će narednu sezonu provesti u Vrijednosnicama iz Osijeka, ekipi koja će se takmičiti u Drugoj ligi Hrvatske i Drugoj ABA ligi.
I jedan i drugi su se priključili timu početkom mjeseca, a već su i nastupali za njega u pripremnim utakmicama.
Sudžum je prošlu takmičarsku godinu proveo u mrkonjićkoj Mladosti, a Vranješ je igrao za Arkadia Lajonse iz Austrije.
meridianbetsport.ba


