Nikola Tanasković u martu ove godine je iz bosanskohercegovačkog prvaka Igokee prešao u redove Lugo Breogana u ENDESA ligi.
No, u Španiji se zadržao mjesec – dva i Tanasković se ponovo vratio u staro jato. Dakle, Tanasković će u predstojećoj sezoni ponovo nositi dres tima iz Laktaša.
Njegov menadžer Miodrag Ražnatović je za portal BHbasket naveo da je Tanasković u Lugu bio na pozajmici, ali takvo šta nije navedeno u martu kada je Tanasković odlazio u tim koji s klupe predvodi Veljko Mršić.
U BiH Tanasković je igrao za Borac iz Banja Luke.
TIA


