Direktor Partizana Dragan Todorić je jučer potvrdio da će naš košarkaški reprezentativac Adin Vrabac ostati sljdeće sezone u klubu.
Pored njega u klubu će ostati i sljedeći igrači, a to su Cvetković, Marinković, Andrić i Koprivica dok je neizvjesna sudbina Wilsona, Williamsa, Veličkovića i Murića.
Dodajmo da je Vrabac početkom prošle sezone stigao u Partizan i ostavio je solidan utisak, te će sljedeće sezone sa crno bijelima nastupati u Eurocupu.


