Marko Trbić, šef stručmog štaba Slobode sumirao je utiske nakon pobjede protiv Slavije u Istočmom Sarajevu:
“Prije svega moram reći da sam zadovoljan pobjedom u ovoj za nas,izuzetno važnoj utakmici.Nije bilo lako pripremiti ekipu poslije onakvog poraza i velike frustracije koju smo imali prije 3 dana u Žepču” ističe Trbić i nastavlja:
“Što se tiče same utakmice mislim da je presudila naša odbrana koju smo korigovali u drugom poluvremenu i sigurnom i kolektivnom igrom priveli utakmicu kraju.Generalno sam zadovoljan i vjerujem da sad kad smo svi zdravi i imamo 3 sedmice za trening da možemo bitno da se dignemo i popravimo nivo igre za nastavak prvenstva”,zaključio je Trbić.
R.BH


