HomeINObasketUveden šut za četiri poena!

Uveden šut za četiri poena!

Košarkaška revolucija sprema se na Filipinima gde će u narednoj sezoni Kupa Guvernera po prvi put na nekom zvaničnom takmičenju biti uveden šut za četiri poena.

Ova odluka mogla bi da donese tektonske promjene u svijet košarke ako bude prihvaćena i u ostatku planete, a četiri poena dobit će tim čiji igrač pogodi sa distance preko 8,25 metara.

Prema internom pravilniku, šut za tri poena se neće mjenjati i ostat će na udaljenosti od 6,75 metara. Kup Guvernera počinje sredinom avgusta i nema dileme da nas čeka zanimljivo takmičenje.

Kurir

 



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije