Adin Vrabac, igrač KK Bosna Visit Sarajevo pred utakmicu sa Rabotničkim u okviru 4. kola ABA 2 lige izjavio je:
“Ovo je veoma važna utakmica za nas. Sa našom energijom i kvalitetom, na domaćem parketu trebamo od prve minute pokazati da idemo na pobjedu. U utakmicu ulazimo maksimalno ozbiljno i sa respektom prema ekipi Rabotničkog.”, istakao je Vrabac.
Utakmica u SKenderiji igra se u 20 sati.
R-BH


