Adin Vrabac, reprezentativac BiH, pred susret sa Crnogm Gorom obratio se medijima na press-konferenciji u Tuzli:
“Jutros na treningu, jedan novi momak mi prilazi i govori da je lijepa i pozitivna energija ovdje”, to sam sa osmijehom prihvatio i bio sam ponosan, svi momci dođu sa osmijehom imamo jedno zajedništvo. Nema puno filozofije, mladi smo, možemo biti brzi i agresivni, selektor stalno to govori, to treba da nas vodi i krasi. Pokazali smo protiv Mađarske to treba da bude ogledalo, da preslikamo u Mejdanu i da na kraju slavimo pobjedu“, kazao je Vrabac.
SC


