Crvena zvezda je rutinski savladala Megu u drugom meču polufinala ABA lige i prva se plasirala u finale. Trener crveno-bijelih Janis Sferopulos je poslije meča istakao da je zadovoljan sveukupnom igrom svoje ekipe, iako je imao zamjerke na sam početak meča kada je Mega povela sa 9:0.
“Želim da čestitam mojim igračima na dobroj utakmici iako nismo dobro krenuli u prvoj četvrtini. Mislim da smo poslije toga krenuli da igramo mnogo koncentrisanije. Dozvolili smo samo 11 poena u drugoj četvrtini i vrlo brzo smo se vratili i napravili smo dvocifreno vođstvo. Povisili smo vođstvo i pokazali dominaciju”, rekao je na startu obraćanja medijima Janis Sferopulos.
R-BH


