Sjeća li se iko kada je posljednji put Lovro Gnjidić igrao za Cedevita Olimpiju? Vjerovatno ni on sam.
Iz Olimpije (one pod upravom Ceedevite) posuđivan je Splitu i Megi, ali se ni tamo nije naigrao.
No Gnjidiću, zahvaljući menadžeru Mišku Ražnatoviću, nije uopšte loše. Ima 20.000 eura mjesečno.
Da li je Gnjidić još jedan u nizu promašaja Davora Užbineca&company? Vrijeme će pokazati, ali je nepobitno da je Miško Ražnatović najbolji menadžer kada je uspio namknuti astronomsku platu za neigranje. Aferim Miško.
E.Sk



