HomeRegionalni basketABA ligaZašto je Miško najbolji menadžer: Gnjidić ne igra, a ima platu 20.000...

Zašto je Miško najbolji menadžer: Gnjidić ne igra, a ima platu 20.000 eura

Sjeća li se iko kada je posljednji put Lovro Gnjidić igrao za Cedevita Olimpiju? Vjerovatno ni on sam.

Iz Olimpije (one pod upravom Ceedevite) posuđivan je Splitu i Megi, ali se ni tamo nije naigrao.

No Gnjidiću, zahvaljući menadžeru Mišku Ražnatoviću, nije uopšte loše. Ima 20.000 eura mjesečno.

Da li je Gnjidić još jedan u nizu promašaja Davora Užbineca&company? Vrijeme će pokazati, ali je nepobitno da je Miško Ražnatović najbolji menadžer kada je uspio namknuti astronomsku platu za neigranje. Aferim Miško.

E.Sk



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije