HomeBhbasketAldin Đelmo: Ostavićemo srce na terenu za Turbinu

Aldin Đelmo: Ostavićemo srce na terenu za Turbinu

Turbina je u prvoj utakmici finalne serije play-offa A1 lige poražena od Bošnjaka u Prozoru. Pred sutrašnju  drugu utakmice serije u Hadžićima. Najbolji košarkaš Jablaničana Aldin Đelmo za portal BHbasket je izjavio da očekuje tešku i neizvjesnu utakmicu do samog kraja.

“Manjak iskustva i par grešaka je presudilo na samom kraju da Bošnjak pobijedi. Očekuje nas sigurno teška i neizvjesna utakmica, u kojoj će svaki igrač morati dati svoj maksimum. Raspoloženje je na dobrom nivou, svi su spremni boriti se do zadnje sekunde da se serija vrati u Prozor. Vjerujem u našu ekipu i mi to možemo”, rekao je Đelmo.

Finalna utakmica u Hadžićima igra se sutra sa početkom  18:30.

Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije