Đorđe Aleksić produžio je ugovor sa matičnim klubom – Mladosti iz Mrkonjić Grada. Taj košarkaš kje prošao sve omladinske selekcije Bosne i Hercegovine, a godinama je ponajbolji igrač Mladosti.
Međutim zbog povrede prošlu sezonu je propustio, a u novoj želi da se vrati na velika vrata.
“Poslije skoro godinu dana pauze, zaista je lijepo ponovo imati priliku zakoračiti na naš parket i igrati za klub u kojem sam odrastao. Ovaj klub mi je dao mnogo toga i zaista ću se potruditi da sve to vratim svojom igrom i zalaganjem”, izjavio je Aleksić.
Mladost svakodnevno radi na formiranju rostera za predstojeću sezonu.


