Poznati bh. sportski novinar Sabahudin Baho Topalbećirević oglasio se nakon utakmice košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine, a njegove riječi prenosi BHbasket.
„Kakva igra naše reprezentacije! Ponosan sam na ove momke, odbrana, disciplina i ogromno srce, i to u grupi smrti. Bez Muse, ali sa željom većom od svih prepreka. Adis Bećiragić, kapa do poda! Njegova mirnoća prenijela se na ekipu. Nurkić lider, a uz njega momci koji daju sve – Atić, Lazić, Gegić, Roberson, Kamenjaš, Vrabac, Alibegović, Arslanagić, Penava, Halilović, Hrelja.
A navijači? To nema niko – Sarajevo, Tuzla, Limasol, svuda ista slika. Idemo dalje, ovo je veliki uspjeh! Bravo momci“, poručio je Topalbećirević.
R.BH


