Košarkaški klub Budućnost iz Bijeljine odigrao je prijateljsku utakmicu pred nastavak prvenstva.
Snage su odmjerili sa hrvatskim predstavnikom u ABA 2 ligi Vrijednosnicama iz Osijeka. Bijeljinci su na svom terenu došli do pobjede rezultatom 69:61.
Budućnost ove sezone ima ambicije za plasman u eitno društvo bh. košarke. Na diobi su 2. i 3.mjesta sa Drinom iz Zvornika, prvoplasirana je ekipa Rogatice.
T.P.


