Košarkaški klub Igokea m:tel i Marko Jeremić završili su saradnju nakon tri sezone provedene u dresu aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine.
Iz kluba iz Aleksandrovca zahvalili su se iskusnom košarkašu na doprinosu koji je dao tokom prethodne tri godine, ističući njegov profesionalan odnos, zalaganje i borbenost, kako na terenu, tako i van njega.
Jeremić je bio važan dio ekipe Igokee u domaćim i regionalnim takmičenjima, a iz kluba su mu poželjeli mnogo zdravlja, sreće i uspjeha u nastavku karijere i života.
„Hvala na svemu i srećno!“, poručili su iz Igokee m:tel, potvrdivši rastanak sa dosadašnjim košarkašem.


