Košarkaši Budućnosti iz Bijeljine ostvarili su novu prvenstvenu pobjedu jedanaestu u nizu. Bijeljinski tim je savladao Rogaticu na gostovanju rezultatom 64:46.
Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačnoj igri, domaćin je minimalno vodio nakon prve dionice 14:13. Gosti su na odmor otišili sa +4, 31:27. U trećem periodu postignuto je ukupno 14 poena, bilo je 8:6 za Rogatičane
Posljednja dionica bila je potpuno u znaku Budućnosti. Bijeljinci su odigrali furiozno posljednjih 10 minuta i potpuno slomili otpor Rogatice.
Božović sa 19, Peljto 11 i Džafić 10 poena istakli su se kod Budućnosti. Milidrag 16 i Radmilović 10 poen istakli su se kod Rogatice.
T.P


