Dario Čojić, trener mladog tima Budućnosti pred gradski derbi protiv ekipe Radnika izjavio je za portal BHbasket:
“Očekujem dobru utakmicu. Radnik je favorit,bez poraza su i napravili su tim za viši rang. Mi imamo neke povrijeđene igrače,ali očekujem maksimum od mojih momaka. Neka pobjedi bolji,neka pobjedi košarka.Velika je šteta što igramo bez publike,jer sam siguran da bi tribine bile pune, istakao je Čojić.
Ekipu će sutra činiti samo dva punoljetna igrača, dok će ostatak tima biti sastavljen od klinaca koji se bruse u Fabrici. Utakmica protiv Radnika će itekako biti za njih motiv i novo iskustvo.
R.BH.


