HomeEntitetske ligeRSCOVID-19 u Radniku iz Bijeljine

COVID-19 u Radniku iz Bijeljine

KK Radnik iz Bijeljine oglasio se saopštenjem, koje prenosimo u cijelosti:

“Ovim putem obavještavamo javnost i navijače, da košarkaški klub Radnik odlaže utakmicu protiv KK Drina Princip zbog novonastale situacije i korona virusa koji se pojavio u redovima našeg kluba. Svi zaraženi imaju blaže simptome ili ih uopšte nemaju i dobro se osjećaju. Košarkaški klub Radnik je o svim detaljima obavijestio Košarkaški savez Republike Srpske i u dogovoru sa istim odlučili smo da odložimo utakmicu koja je planirana da se odigra u nedjelju, 25.10.2020. godine. KK Radnik je u dosadašnjem radu sprovodio sve neophodne epidemiološke mjere u skladu sa uputstvima IJZRS, KSRS i nadležnih službi. U ovom trenutku zdravlje i bezbjednost naših igrača i trenera je u prvom planu, te im želimo brz oporavak i povratak na teren. Za dalji nastavak sezone obavijestićemo vas u narednom periodu”, saopštili iz KK Radnik BNB.

R.BH.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije