Košarkaši Besta u petak igra derbi susret protiv Dervente. Iz tabora dobojskog kluba izražavaju žaljenje zbog neprisustva publike:
“Sutra igramo jedan od derbija (bar na papiru) protiv odlične iskusne ekipe košarkaškog kluba Derventa. Veliki broj zaljubljenika u košarku iz Doboja i Dervente ostati će uskraćen za praćenje utakmice, a naši igrači bez podrške koja nam mnogo znači jer košarku igramo i za publiku. Poslije ove utakmice ostati će samo jedna ekipa bez poraza u dosadašnjem dijelu prvenstva ali i bez dijeljenja radosti sa tribinama. Nadamo se nekom novom boljem vremenu kada će pune tribine “nositi”naše igrače u bolju igru i pobjede”, saopštili su iz KK Best.
Utakmica se igra u 18.30 časova.
R.BH.


