HomeEntitetske ligeRSDobojlije se spremaju: Best sutra igra derbi s Derventom

Dobojlije se spremaju: Best sutra igra derbi s Derventom

Košarkaši Besta u petak igra derbi susret protiv Dervente. Iz tabora dobojskog kluba izražavaju žaljenje zbog neprisustva publike:

“Sutra igramo jedan od derbija (bar na papiru) protiv odlične iskusne ekipe košarkaškog kluba Derventa. Veliki broj zaljubljenika u košarku iz Doboja i Dervente ostati će uskraćen za praćenje utakmice, a naši igrači bez podrške koja nam mnogo znači jer košarku igramo i za publiku. Poslije ove utakmice ostati će samo jedna ekipa bez poraza u dosadašnjem dijelu prvenstva ali i bez dijeljenja radosti sa tribinama. Nadamo se nekom novom boljem vremenu kada će pune tribine “nositi”naše igrače u bolju igru i pobjede”, saopštili su iz KK Best.

Utakmica se igra u 18.30 časova.

R.BH.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije