HomeEntitetske ligeRSGradski derbi u Bijeljini pripao Radniku

Gradski derbi u Bijeljini pripao Radniku

Gradski derbi u Bijeljini između Radnika i Budućnosti pripao je starijem bijelinskom klubu 90:60.

Radnik je od početka imao vodstvo koje nije ispuštao do kraja susreta. Mladi tim Budućnosti nije uspio ugroziti prednost domaćina u ovom susretu i poraz je bio neminovan.

Berbakov 20, Kajmaković 14, Kecman 13 i Kokoruš po 13 i Jovanović 12 poena za Radnik. Kod Budućnosti Peljto 17 i Džafić 12 poena.

Slavija je bila bolja na svom terenu od Student Igokee u redovnom kolu prve lige bh.entieta rs 75:69.

N. Damjanović 25, D. Damjanović 19 i Njegovanović 11 poena kod Slavije. U redovima igokee Delalić 17, Simanić 16 i Bošković 15 poena



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije