Košarkaši klub Igokea ima vremena do sutra do 14.00 sati da pismeno povuče sporazum koji je potpisan sa ABA ligom, a ukoliko se to ne desi, Savez će poduzeti određene korake, odlučeno je na današnjoj sjednici Upravnog odbora Košarkaškog saveza BiH.
Iz Saveza se nadaju da će Igokea odlučiti u korist reprezentacije, te da će povući potpisani sporazum. Klub iz Aleksandrovca će se prije odluke konsultovati sa ostalim klubovima iz ABA lige. Savez ima vremena do 20. aprila da konačnu odluku pošalje FIBA-i.
avaz.ba


