HomeBhbasketLiga BiHIgor Josipović: Došao sam u Kakanj da bi igrali Ligu 6

Igor Josipović: Došao sam u Kakanj da bi igrali Ligu 6

Igor Josipović ove sezone nosit će dres Kaknja. Iskusni krilni centar izjavio je u razgovoru za kakanjlive.com da je u Kakanj došao kako bi igrao Ligu 6.

„Nisam  u Kakanj došao da bi  se borili za opstanak. Imamo Upravu koja skromno govori o ambicijama, međutim ja sam ovdje došao da bi igrali Ligu 6. To je moj cilj, a siguran sam da to žele i svi moji saigrači. Trudit ćemo se da to tako i bude. Puno je faktora koji o tome odlučuju, ali ako budemo zdravi i složni mi to možemo“, rekao je Josipović.

KK Kakanj sinoć je odradio prvi trening za novu takmičarsku sezonu.

kakanjlive.com



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije