HomeBhbasketLiga BiHIgor Josipović: Najbitnije je da smo pobijedili

Igor Josipović: Najbitnije je da smo pobijedili

Igor Josipović kapiten Sparsa bio je jedan od najzaslužnijih za pobjedu Sparsa sinoć u Bijeljini protiv Radnika.

U razgovoru za Bhbasket Josipović je istakao da je utakmica bila veoma teška.

“Što se tiče utakmice, na kraju je najbitnije da smo pobjedili,jer je bila veoma teška utakmica za nas, što smo i znali prije početka, jer i druge ekipe su se mučile u Bijeljini. Bilo je dobrih i loših momenata,al opet kažem bitna je pobjeda,i idemo sad dalje odmoriti se i pripremiti za sledeću utakmicu, zaključio je Josipović”.

Spars je nakon produzetka savladao Radnik 95:90.

V.B.

 



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije