Virtus iz Bolonje i američki centar Kai Jones jedna su od najaktuelnijih tema košarkaški portala u Evropi ovog leta.
Virtus je početkom mjeseca poslao finalnu ponudu za Kaia Jonesa, naglasivši da bi centar u što skorijem roku trebao dostaviti svoj odgovor.
Ipak, Jones se još uvek nije oglasio. Iako su se pregovori nastavili, Amerikanac je odlučan da sačeka ponude iz NBA, koja po svemu sudeći neće biti.
Iz Virtusa su odlučili da mu daju rok od dva dana da se konačno izjasni, a dok on razmišlja, iz Bolonje se okreću prema mogućim alternativnim opcijama.
Jedno od imena koje se pojavilo na radaru jeste David McCormack, američki centar koji je prošle sezone nastupao za Albu iz Berlina. Nakon što mu je propao transfer u Crvenu zvezdu, kao i dogovor sa lympiacosom, McCormack i dalje traži klub.
Basketballsphere.com


