Jeremić u Mornaru

Marko Jeremić je na putu ka Baru – bek FMP-a je dogovorio saradnju sa Mornarom, javlja “Sportando”.

Jeremić ima 29 godina, igra na poziciji beka, a prošle sezone je u ABA ligi prosječno postizao 9,9 poena.

Mornar je zvanično za sljedeću sezonu doveo Aleksandra Lazića iz Igokee i Tejlora Smita iz Nantera, a produženi su ugovori sa Derekom Nidamom, Džejkobom Pulenom, Ajzeom Vajthedom i Seadom Šehovićem.

V.B.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije