Kapiten Sparsa Igor Josipović pred gradski derbi s Bosnom, istakao je da je atmosfera u ekipa odlična pred utakmicu sa iskusnim gradskim rivalom.
“Što se tiče utakmice,kao i svaka sa Bosnom. Očekujem jednu dobru i tvrdu utakmicu, pravi gradski derbi. Mi idemo na pobjedu kao i svaki put, neće biti lako,ali smo se dobro pripremili i dat ćemo sve od sebe.Atmosfera u ekipi je dobra, svi smo zdravi i sa nestrpljenjem čekamo utakmicu”, rekao je Josipović
Utakmica se igra sutra s početkom u 18 sati u Skenderiji.
V.B.


