HomeBhbasketWoman basketKošarkašice Feniksa prvi put igraju za titulu državnih prvakinja

Košarkašice Feniksa prvi put igraju za titulu državnih prvakinja

Prvu sezonu u elitnom rangu košarkašice Feniksa iz Banja Luke imaju priliku krunisati titulom prvaka. Naime, Banjalučanke su izborile plasman u finale play-offa nakon što su na svom parketu pobijedile RMU Banoviće 93:68.

Na taj način Banovićanke će dobiti svoje nasljednice na tronu poslije tri godine apsolutne dominacije.

Šobot je postigla 20, Babić 17, Džebo 15 i Inđić 13 poena za Feniksa. Kod RMU Banovića istakle su se Ajla Ikanović sa 14 i Amna Karić sa 11 postignutih poena.

TIA



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije