HomeVremeplovKukoč sa 19 godina: Ja bi htio igrati u petorci s Draženom,...

Kukoč sa 19 godina: Ja bi htio igrati u petorci s Draženom, Dinom,Divcem i Đorđevićem

Košarkaška legenda Toni Kukoč prije 30 godina kao 19-godišnjak u razgovoru za magazin “Start”  na pitanje novinara s kim bi želio u igrati u petorci igrati je odgvorio:

Ja bih htio igrati u petorci s Đorđevićem, Draženom Petrovićem, Divcem i s Dinom”, izjavio tada 19-godišnji Kukoč.

Nakon 1987 godine sve se zna se je historija..Kuki čarobnjak!!

R.BH.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije